Site Overlay

Дизайн спальні Фото — Спальня з родзинкою

Спальня найпотаємніше, навіть можна сказати інтимне місце в будинку, куди не повинні дивитися чужі погляди. Тут можна усамітнитися і відпочити. Дизайн спальні, буде слідувати з необхідних побажань, наприклад для відпочинку і спокою, однозначно підійде спокійна пастельна кольорова гама, і не контрастна меблі, на фото нижче розташовані варіанти дизайну спальні.

Сучасні спальні — Все в спальні повинно гармоніювати між собою, необхідно досягти гармонії в інтер’єрі спальні. Таким чином, спальня буде прекрасним місцем відпочинку від життєвої суєти, тут можна буде розслабитися і почувати себе комфортно.

Інтер’єр спальні

Незважаючи на те, що оформлення спальні може бути розроблено в самих різних напрямках, дизайнери «DIZajio» намагаються дотримуватися основний принцип – комфортабельність, перетворюється в затишок. Якщо стильова концепція розроблена правильно, вміло «підтримується» усіма предметами і аксесуарами інтер’єру, ця кімната буде виглядати гармонійно і елегантною. Інтер’єр спальні Фото — портфоліо робіт. Більш 70-ти прикладів виконаних робіт!

Найбільш часто використовується складний у виконанні, але дуже вишуканий класичний стиль – з масивної дерев’яної меблями і лакованим паркетом з натуральної деревини. Дизайн інтер’єру спальні, бажано використовувати шпалери з дорогої шовкової текстурою, килими з м’яким пухнастим ворсом, завіси, викладені красивими складками. Стіни можна прикрасити картинами в стилі «під Рубенса», добре буде виглядати важкий балдахін над ліжком, подивіться приклади в нашому портфоліо, в ньому більше 70 варіантів спалень.

Спальня, інтер’єр якої виконаний в стилі модерн, буде відрізнятися чіткими геометричними конфігураціями «розведеними» вигнутими плавними лініями, «простими» і металевими квітами, сучасної багатофункціональної меблями. Фото інтер’єрів в галереї робіт тому підтвердження. Текстильні елементи слід максимально зменшити, замінивши штори жалюзі або «римськими» завісами, прибрати надлишок декоративних аксесуарів, а в оформленні використовувати світлові ефекти. Такий дизайн для спальні досить специфічний, тому його можуть застосовувати тільки дуже динамічні люди.

Багато жінок воліють оформляти спальні в стилі бароко, який відрізняється від класики декоративними елементами. Центральним предметом повинна стати велика темна ліжко з високим узголів’ям, прикрашена декоративними подушками, актуальний тут ворсистий однотонний килим або 2-3-кольоровий паркет, покладений візерунком, штори з ламбрекенами, як на фото з галереї, в розділі дизайн спальні.

Хай-тек – це стиль, що виражає мінімалістську простоту, тому спальня обладнується лише необхідними предметами, з чіткими геометричними лініями і формами. В якості оздоблювальних матеріалів в дизайн спальної кімнати, використовується: шкіра, глянцевий лак, ламінат, сучасні тканини, метал, пластик і скло.

Спальня у французькому легкому стилі «Прованс» відрізняється пастельними фарбами, несучи в собі ніжність і краса. Ідеально вписується в дизайнерську концепцію «DIZajio» — фактурна штукатурка, зістарена меблі, пишний матрац, нагадує перину, мереживні декоративні аксесуари, фарфорові статуетки. Загалом, класична спальня «тургенєвській» панянки. Багато прикладів, де дизайн спальні повністю стилізовано, і фото того підтвердження.

Спальня в стилі кантрі, передбачає використання натуральних коричнево-помаранчевих, гірчично-теракотових, вохристо-жовтих відтінках, але вони не повинні бути надто яскравими. Добре виглядає кована або навмисне грубувата меблі, простий килим, дзеркала в дерев’яній круглій оправі. Урівноважують ці «важкі» елементи фіранки з легкої тканини, ніжні вишиті пейзажі, ляльки, одягнені в коротенькі пишні сукні і панталончики. Доцільно використовувати в якості підлогового покриття широку дошку або керамічний граніт, декорований під натуральний камінь.