Послуги дизайну

Замовивши розробку індивідуального проекту в дизайн-студії Приват-Дизайн, замовник отримує унікальний шанс - втілити в реальність найяскравіші мрії, найнесподіваніші фантазії і найпотаємніші бажання, що стосуються облаштування житлового простору, зберігаючи атмосферу свого житла, але оновлюючи її новими, позитивними емоціями і свіжими мазками фарб, фактур, несподіваних аксесуарів і деталей.

Дизайн проект - 'Престижний' 20 $ м2 

Склад дизайн проекту: 

- 3D Візуалізація дизайну інтер'єру 

- Планування квартири з меблями 3-4 варіанти 

- План демонтажу і монтажу перегородок 

- План електрики розміщення розеток 

- План електрики розміщення світильників і вимикачів 

- План сантехнічного обладнання 

- План розміщення опалювальних приладів 

- План багаторівневих стель 

- Схеми дверних прорізів 

- Схеми вентиляції і кондиціонування 

- Розкладка матеріалу статі 

- Розгортка з розкладкою плитки в ванній 

- Разверт а з матеріалами стін з прорахунком необхідних матеріалів 

- підбір і прорахунок оздоблювальних матеріалів для інтер'єру 

- Виїзди для вибору оздоблювальних матеріалів 

- Виїзди для консультації будівельників 

- Схеми для виготовлення індивідуальних меблів

Дизайнери Приват-Дизайн, не тільки відтворять у повному обсязі всі задумки замовника, але і внесуть в них крапельку сучасної практичності, функціональності і стильності, перетворюючи житловий простір в бездоганно яскраве і стильне житло. Компанія береться за проекти будь-якого ступеня складності, не боїться експериментувати, і використовує зарекомендували себе роками практики. А щоб всі задумані в дизайн-проекті ідеї були максимально правильно реалізовані, фахівці здійснюють авторський нагляд за ходом ремонтно-оздоблювальних робіт, гарантуючи ідентичність кінцевого результату ескізом, схваленому замовником. До речі, щоб клієнт міг отримати максимально точне уявлення про те, яким буде його будинок або квартира через кілька тижнів, дизайнери студії Приват-Дизайн візуалізують ескіз проекту в спеціальних комп'ютерних програмах 3-d моделювання.

Процес розробки дизайн-проекту повністю залежить від клієнтів, фахівці «підлаштовуються» під замовника, переробляючи ескізи по кілька разів, доводячи їх до досконалості і пропонуючи кілька колірних рішень і варіантів оформлення. Точно також відповідально компанія підходить до стадії реалізації, виконуючи кожен етап плану у чітко встановлені тимчасові рамки і звітуючи перед клієнтом про зроблене обсязі робіт. Як бачите, працювати з дизайн-студією Приват-Дизайн просто, вигідно і дуже приємно. Дизайнери заздалегідь впевнені в кінцевому результаті і налаштовані на чудовий підсумок роботи, буквально «заражаючи» своїм професійним оптимізмом кожного клієнта. І якщо ви хочете в самі стислі терміни перетворити своє утилітарне і нудне житловий простір в ідеально яскраве і «смачне» житло, звертайтеся, ми готові допомогти в реалізації навіть найскладніших завдань і неймовірних цікавих ідей!

Наша команда талановитих і працьовитих дизайнерів, допоможе Вам створити інтер'єр мрії, нижче представлений перелік наших пропозицій: