Навіщо потрібен Дизайн Проект?


Красиво і правильно оформити дизайн інтер'єру досить не просте завдання. Необхідно розбиратися в напрямках дизайну, розуміти психологію кольорів та віддтінків, знати величезну різноманітність оздоблювальних матеріалів і декору. Крім усього цього потрібно бути творчою особистістю з розвиненою фантазією.

Комфортним і гармонійним, дизайн інтер'єру може зробити професійний і талановитий дизайнер. А тепер розберемо по пунктах, навіщо ж все таки вам необхідний дизайн-проект:

  • Фінансова економія. Так, саме економія! Спланований дизайн інтер'єру дозволить оптимізувати витрати під час будівельних робіт. Ті хто вже стикалися з ремонтом, знають у скільки обходяться переробки. Чи не доведеться переробляти те, що зробили будівельники за вашими словами, але ви мали на увазі зовсім інше, або вам здавалося що так буде красиво.
  • Можливість побачити майбутній інтер'єр. Починаючи з продуманого планування, в реальних розмірах стін і меблів. Закінчуючи фотореалістичною 3D візуалізацією, зі справжніми оздоблювальними матеріалами і декором. Все це дає можливість на етапі проектування вносити правки, для того що б перед початком ремонту бути впевненим в тому, що дизайн інтер'єру буде реалізований саме в тому вигляді як вам подобається.
  • Впевненість і гарантія в технічних аспектах. Над дизайн-проектом працюють архітектори та інженери. Розробляється технічна документація з монтажу конструктивних елементів, розводці електрики і сантехніки. Застосовуються сучасні технології по застосуванню оздоблювальних матеріалів. Сукупність і правильне застосування всіх цих складових дає можливість отримати якісний результат.

Чому вам буде вигідно замовити дизайн інтер'єру в нашій студії?


  1. Досвід і професіоналізм. У нашому портфоліо понад трьохсот вдало реалізованих дизайн-проектів. За більш ніж 10 років роботи, ми отримали безцінний досвід по розробці і втіленню в життя найнеймовірніших ідей в інтер'єрах.
  2. Унікальність дизайну. У кожному інтер'єрі ми прагнемо застосувати і втілити нові ідеї. Використовуємо нові оздоблювальні матеріали та технології, з максимальною відповідальністю і раціоналізмом підходимо до планування простору.
  3. Технічний контроль. При розробці інтер'єру, ми керуємося технологічними правилами в будівництві. Проектуємо тільки те що можна реалізувати в життя, і тільки те що відповідає найвищим критеріям якості.
  4. Ексклюзивні матеріали і декор. Спроектовані нами дизайни інтер'єру, завжди відрізняється ексклюзивними новинками в матеріалах і декорі. Ваш проект буде розроблений за останніми трендами дизайну.
  5. Гарантії і терміни. Ми виконуємо роботу в обумовлений термін, він фіксується під час підписання договору. Це дає вам можливість планувати майбутній переїзд в ваш унікальний і комфортний інтер'єр.
  6. Підбір матеріалів та реалізація будівельних робіт. Все що придумано дизайнером, необхідно реалізувати в життя. Відділ комплектації складає детальну специфікацію необхідних матеріалів, меблів, обладнання. Наш будівельний відділ по заздалегідь складеним графіком робіт, виконує ремонт строго по будівельно технології і задумам проекту.

Послуги дизайну

Замовивши розробку індивідуального проекту, клієнт отримує унікальний шанс - втілити в реальність найяскравіші мрії, найнесподіваніші фантазії і найпотаємніші бажання, що стосуються облаштування житлового простору, зберігаючи атмосферу свого житла, але оновлюючи її новими, позитивними емоціями і свіжими мазками фарб, фактур, несподіваних аксесуарів і деталей.

Дизайн проект 

Склад дизайн проекту: 

- 3D Візуалізація дизайну інтер'єру 

- Планування квартири з меблями 3-4 варіанти 

- План демонтажу і монтажу перегородок 

- План електрики розміщення розеток 

- План електрики розміщення світильників і вимикачів 

- План сантехнічного обладнання 

- План розміщення опалювальних приладів 

- План багаторівневих стель 

- Схеми дверних прорізів 

- Схеми вентиляції і кондиціонування 

- Розкладка матеріалу статі 

- Розгортка з розкладкою плитки в ванній 

- Разверт а з матеріалами стін з прорахунком необхідних матеріалів 

- підбір і прорахунок оздоблювальних матеріалів для інтер'єру 

- Виїзди для вибору оздоблювальних матеріалів 

- Виїзди для консультації будівельників 

- Схеми для виготовлення індивідуальних меблів

Дизайнери Приват-Дизайн, не тільки відтворять у повному обсязі всі задумки замовника, але і внесуть в них крапельку сучасної практичності, функціональності і стильності, перетворюючи житловий простір в бездоганно яскраве і стильне житло. Компанія береться за проекти будь-якого ступеня складності, не боїться експериментувати, і використовує зарекомендували себе роками практики. А щоб всі задумані в дизайн-проекті ідеї були максимально правильно реалізовані, фахівці здійснюють авторський нагляд за ходом ремонтно-оздоблювальних робіт, гарантуючи ідентичність кінцевого результату ескізом, схваленому замовником. До речі, щоб клієнт міг отримати максимально точне уявлення про те, яким буде його будинок або квартира через кілька тижнів, дизайнери студії Приват-Дизайн візуалізують ескіз проекту в спеціальних комп'ютерних програмах 3-d моделювання.

Процес розробки дизайн-проекту повністю залежить від клієнтів, фахівці «підлаштовуються» під замовника, переробляючи ескізи по кілька разів, доводячи їх до досконалості і пропонуючи кілька колірних рішень і варіантів оформлення. Точно також відповідально компанія підходить до стадії реалізації, виконуючи кожен етап плану у чітко встановлені тимчасові рамки і звітуючи перед клієнтом про зроблене обсязі робіт. Як бачите, працювати з дизайн-студією Приват-Дизайн просто, вигідно і дуже приємно. Дизайнери заздалегідь впевнені в кінцевому результаті і налаштовані на чудовий підсумок роботи, буквально «заражаючи» своїм професійним оптимізмом кожного клієнта. І якщо ви хочете в самі стислі терміни перетворити своє утилітарне і нудне житловий простір в ідеально яскраве і «смачне» житло, звертайтеся, ми готові допомогти в реалізації навіть найскладніших завдань і неймовірних цікавих ідей!

Наша команда талановитих і працьовитих дизайнерів, допоможе Вам створити інтер'єр мрії, нижче представлений перелік наших пропозицій: