Портфоліо дизайну інтер'єру

У нашому портфоліо, представлений дизайн інтер'єру квартир в різних стилях, ви можете подивитися розроблені нами проекти. Дизайн квартир в Києві від студії Privat-Design - це неповторний стильний, і домашній затишок. Приклади дизайну в портфоліо, допоможуть вам визначиться зі стилем майбутнього інтер'єру, якщо з цим виникають труднощі, вам допоможе професійний дизайнер інтер'єру.

Дизайн 1 кімнатної квартири

Дизайн однокімнатних квартир у виконанні наших дизайнерів. Квартира студія - поєднана вітальня і кухня, що б дизайн маленької квартири здавався просторим і не захаращеним!

Інтер'єр однокімнатної квартири (Фото) виконаний в сучасному стилі, кольору легені - коричнево-бежева гама. Маленька однокімнатна квартира в Києві, тому кожен сантиметр площі, максимально використовується для організації простору. Планування маленьких квартир зобов'язує враховувати фактор браку місця, тому все має бути компактно, саме тому дизайн квартири студії відмінно підходить для невеликих квартирок.
Інтер'єри однокімнатних квартир.

Дизайн двокімнатної квартири

Дизайн 2 кімнатної квартири в класичному стилі, пастельна колірна гамма і ліпний декор роблять інтер'єр двокімнатної квартири одночасно розкішним і затишним.
Інтер'єр і дизайн квартири Фото - показує якомога стильно оформити двокімнатну квартиру. На фото ви можете побачити проект квартири об'єднаної планування. Правильна розстановка, що враховує ергономіку приміщення, робить пересування комфортним і зручним. Чи не захаращене простір відмінно підтримує тематику класичного стилю. Вид класичної вітальні з натяжною стелею і кремовим диваном виглядає розкішно.

Дизайн трикімнатної квартири


Інтер'єр трикімнатної квартири в стилі мінімалізм з біло-кремовою кольоровою гамою. Дизайн 3 кімнатних квартир у Києві. Великі квартири більше вигідні з точки зору організації простору, є можливість додати Арт об'єкти, пограти зі стилем і т.д.

Наші дизайнери підготують дизайн проект квартир в самі короткі терміни. Підберуть необхідні оздоблювальні матеріали, меблі та обладнання. Красиві і кращі інтер'єри квартир від нашої студії. Замовити проект можна за телефоном в розділі Контакти.

Портфоліо дизайнерів нашої студії Дизайну інтер'єру не обмежується просто одними лише проектами, дизайнер супроводжує проект до повної його реалізації в життя! Таку послугу називають Авторський нагляд (Київ). В обов'язки дизайнера входить відвідування об'єкта під час ремонтних робіт, для коригувань та консультацій будівельників щодо технічних питань у дизайн-проекті. Інтер'єр квартир Фото з дизайн-проектів. Дизайни квартир Київ фотогалерея. Ремонт квартир по запиту.