Fialkovskiy Design
Дизайн інтер'еру

Сучасний дизайн інтер'єру

Креативний і творчий підхід дизайнера інтер'єру, гарантує створення модного інтер'єру. 

Дизайнер підбере оздоблювальні матеріали, порадить меблі, сантехніку, а так само освітлення і багато інших дрібничок для інтер'єру вашої квартири або проекту будинку.

Розробка дизайн проекту квартири

Сьогодні існує маса варіантів стилів і напрямків у дизайні інтер'єрів, при виборі стилю інтер'єру для своєї майбутньої квартири, вам варто орієнтуватися на вже виконані дизайн проекти. Так дизайнер зможе швидше зрозуміти, в якому напрямку варто працювати. Професійні дизайнери FialkovskiyDesign , допоможуть Вам визначити стиль дизайну, виконають всю роботу по підбору оздоблювальних матеріалів і меблів. Вам будуть запропоновані рішення, з яких необхідно буде тільки вибрати найбільш вдалі на ваш погляд варіанти.

Замовити дизайн проект в сучасному стилі дуже просто, на фото в нашій галереї робіт виберіть що вам подобатися і просто зателефонуйте!

Ми надаємо послуги з комплектації наших проектів меблями. Якісні Європейські меблі прикрасять Вашу оселю, Італійські меблі підкреслить неповторний стиль і смак своїх власників.

З повагою Євген Фіалковський

Сучасний дизайн інтер'єру

Стильний і модний дизайн квартир - це наше творче покликання. Ми із задоволенням допоможемо вам створити дизайн квартири студії таким чином, що б він завжди був стильним і затишним, і що не менш важливо практичним! У галереї ви можете побачити виконані дизайн проекти квартир, приватних будинків і громадських закладів! Категорія дизайни будинків.

Наше завдання, надати повний комплекс послуг з оформлення інтер'єру для приватного будинку, а так само дизайн проектів квартир Київ.

Детальну інформацію про послуги дизайнера квартир в Києві читайте в розділі 'наші послуги'

Замовити дизайн проект квартир в Києві можна за телефоном +38 097 937 4972

Дизайни квартири

Концепція інтер'єру складається з правильного планування і підбору наповнення:

  • Концептуальне рішення планування
  • Стильні меблі європейських фабрик
  • Освітлення - люстри, бра, торшери
  • Підбір обробки для стін
  • Вибір підлогового покриття
  • Добірка сантехніки і плитки
  • Впровадження системи 'Розумний будинок'
  • Гарантуємо найкращі ціни і швидкі поставки

З нами вигідно і приємно працювати

Студія FialkovskiyDesign

Замовити дзвінок