DiZajio
DESiGN iNTERiOR | ARСHITEKTURE
Дизайн та ремонт у Києві

Сучасний Дизайн квартир

Креативний і творчий підхід наших дизайнерів інтер'єру, гарантує створення модного інтер'єру. Дизайнер підбере оздоблювальні матеріали, порадить меблі, сантехніку, а так само освітлення і багато інших дрібничок для інтер'єру вашої квартири або проекту будинку.
Дизайн квартир в портфоліо нашої команди, демонструє індивідуальний підхід в роботі над кожним проектом. Кожен проект опрацьований до дрібниць, враховані всі правила стилю і ергономіки приміщень. Робимо дизайн квартир цілісним і комфортним.

Будинок в стилі Райта

Заміський будинок під Києвом в стилі Райта.


ПЕРЕЙТИ ДО ПРОЕКТУ


Навіщо потрібен Дизайн Проект?

Красиво і правильно оформити дизайн інтер'єру досить не просте завдання. Необхідно розбиратися в напрямках дизайну, розуміти психологію квітів, і знати величезну різноманітність оздоблювальних матеріалів і декору. Крім усього цього потрібно бути творчою особистістю з розвиненою фантазією.

Комфортним і гармонійним, дизайн інтер'єру може зробити професійний і талановитий дизайнер. А тепер розберемо по пунктах, навіщо ж все таки вам необхідний дизайн-проект:

 • Фінансова економія. Так, саме економія! Спланований дизайн інтер'єру дозволить оптимізувати витрати під час будівельних робіт. Ті хто вже стикалися з ремонтом, знають у скільки обходяться переробки. Чи не доведеться переробляти те, що зробили будівельники за вашими словами, але ви мали на увазі зовсім інше, або вам здавалося що так буде красиво.
 • Можливість побачити майбутній інтер'єр. Починаючи з продуманого планування, в реальних розмірах стін і меблів. Закінчуючи фотореалістичною 3D візуалізацією, зі справжніми оздоблювальними матеріалами і декором. Все це дає можливість на етапі проектування вносити правки, для того що б перед початком ремонту бути впевненим в тому, що дизайн інтер'єру буде реалізований саме в тому вигляді як вам подобається.
 • Впевненість і гарантія в технічних аспектах. Над дизайн-проектом працюють архітектори та інженери. Розробляється технічна документація з монтажу конструктивних елементів, розводці електрики і сантехніки. Застосовуються сучасні технології по застосуванню оздоблювальних матеріалів. Сукупність і правильне застосування всіх цих складових дає можливість отримати якісний результат.

Переваги студії дизайну 'DIZajio'

Чому вам буде вигідно замовити дизайн інтер'єру в студії 'DIZajio'?


 1. Досвід і професіоналізм. У нашому портфоліо понад трьохсот вдало реалізованих дизайн-проектів. За більш ніж 10 років роботи, ми отримали безцінний досвід по розробці і втіленню в життя найнеймовірніших ідей в інтер'єрах.
 2. Унікальність дизайну. У кожному інтер'єрі ми прагнемо застосувати і втілити нові ідеї. Використовуємо нові оздоблювальні матеріали та технології, з максимальною відповідальністю і раціоналізмом підходимо до планування простору.
 3. Технічний контроль. При розробці інтер'єру, ми керуємося технологічними правилами в будівництві. Проектуємо тільки те що можна реалізувати в життя, і тільки те що відповідає найвищим критеріям якості.
 4. Ексклюзивні матеріали і декор. Спроектовані нами дизайни інтер'єру, завжди відрізняється ексклюзивними новинками в матеріалах і декорі. Ваш проект буде розроблений за останніми трендами дизайну.
 5. Гарантії і терміни. Ми виконуємо роботу в обумовлений термін, він фіксується під час підписання договору. Це дає вам можливість планувати майбутній переїзд в ваш унікальний і комфортний інтер'єр.
 6. Підбір матеріалів та реалізація будівельних робіт. Все що придумано дизайнером, необхідно реалізувати в життя. Відділ комплектації складає детальну специфікацію необхідних матеріалів, меблів, обладнання. Наш будівельний відділ по заздалегідь складеним графіком робіт, виконує ремонт строго по будівельно технології і задумам проекту.

Дизайн проект Київ

Всі проекти студії DIZажіо, відрізняються індивідуальними рішеннями для вашої зручності, і комфортного проведення часу.

Дизайнери підготують індивідуальні рішення, для створення вашого НЕ повторного інтер'єру.

Студія Дизажіо

Дизайн Київ

Над проектом працює професійний архітектор-дизайнер, це гарантує бездоганну розробку дизайну, і втілення його в життя!

Наші дизайнери допоможуть підібрати для вас наймодніші рішення, визначитися з вибором стилю майбутнього дизайну інтер'єру, підкажуть які рішення можна застосувати в дизайн проект. І не важливо, чи буде це Класичний інтер'єр особняка або сучасний інтер'єр квартири.

Розробка дизайн проекту квартири

Сьогодні існує маса варіантів стилів і напрямків у дизайні інтер'єрів, при виборі стилю інтер'єру для своєї майбутньої квартири, вам варто орієнтуватися на вже виконані дизайн проекти. Так дизайнер зможе швидше зрозуміти, в якому напрямку варто працювати. Професійні дизайнери DIZajio, допоможуть Вам визначити стиль дизайну, виконають всю роботу по підбору оздоблювальних матеріалів і меблів. Вам будуть запропоновані рішення, з яких необхідно буде тільки вибрати найбільш вдалі на ваш погляд варіанти.

Замовити дизайн проект в сучасному стилі дуже просто, на фото в нашій галереї робіт виберіть що вам подобатися і просто зателефонуйте!

Дивіться приклади дизайнерських рішень для ваших Квартир! Переходьте до Портфоліо студії Дизажіо.

Ми надаємо послуги з комплектації наших проектів меблями. Якісна Європейська меблі прикрасить Вашу оселю, Італійські меблі підкреслить неповторний стиль і смак своїх власників.

З повагою Євген Фіалковський

Сучасний дизайн інтер'єру

Зараз ви перебуваєте на веб-сайті Євгена Фіалковського 'DIZajio' Дизайни інтер'єру Київ! Мої роботи покажуть вам можливості інтер'єрної моди. Девіз: виключно творчий підхід до розробки дизайну інтер'єру.

Стильний і модний дизайн квартир - це наше творче покликання. Ми із задоволенням допоможемо вам створити дизайн квартири студії таким чином, що б він завжди був стильним і затишним, і що не менш важливо практичним! У галереї ви можете побачити виконані дизайн проекти квартир, приватних будинків і громадських закладів! Категорія дизайни будинків.

Наше завдання, надати повний комплекс послуг з оформлення інтер'єру для приватного будинку, а так само дизайн проектів квартир Київ.

Детальну інформацію про послуги дизайнера квартир в Києві читайте в розділі 'наші послуги'

Замовити дизайн проект квартир в Києві можна за телефоном 097 937 4972

Дизайни квартири

Концепція інтер'єру складається з правильного планування і підбору наповнення:

 • Концептуальне рішення планування
 • Стильні меблі європейських фабрик
 • Освітлення - люстри, бра, торшери
 • Підбір обробки для стін
 • Вибір підлогового покриття
 • Добірка сантехніки і плитки
 • Впровадження системи 'Розумний будинок'
 • Гарантуємо найкращі ціни і швидкі поставки

З нами вигідно і приємно працювати

Студія DIZажіо

Замовити дзвінок