Site Overlay

Перевезення ліжка: основні правила

Ліжко з ортопедичним матрацом – запорука гарного відпочинку, проте перевезти його до нової квартири або будинку може бути непросто. Великі габарити цього елементу інтер’єру часто не сумісні з ліфтом та розмірами дверей. Крім того важливо підібрати правильне пакування та розуміти технічні нюанси транспортування, що дозволять уникнути механічних пошкоджень. Як організувати перевезення ліжка?

Розбір та пакування ліжка

Ліжко може бути односпальне чи двоспальне, його каркас може бути виготовлений з ДСП плити, дерева або металу. Перед перевезенням ліжко необхідно розібрати, використовуючи ключі на 10-12 розмірів, шестигранник та хрестоподібну викрутку – зазвичай, цього набору достатньо для зняття усіх деталей. Конструкція будь-якого спального місця розрахована на великі навантаження в горизонтальному положенні. Під час перевезення бокові планки можуть не витримати надмірного навантаження, тому важливо повністю розібрати ліжко. Спочатку треба зняти матрац і демонтувати ламелі, а після цього – розкрутити каркас у такому порядку: передня поперечина, обидві бічні планки, задня поперечина.

Усі деталі ліжка та матрац мають бути загорнуті у картон чи бульбашкову плівку для уникнення пошкодження та забруднення. Щонайменше три шари стретч плівки впораються з навантаженням, що переживатиме ліжко під час переїзду. Тверді деталі попередньо обгортаються поролоном або пузирчастою плівкою, щоб запобігти биттю.

Особливості транспортування

Під час перевезення використовують вантажний бус місткістю 10 м³. Демонтаж та пакування усіх деталей займає близько трьох годин. Компанія «УРА! Переїзд» займається професійним мувінгом у місті Львів та піклується про речі своїх клієнтів. Зручний пакет послуг «Перевезення ліжка» створений для позбавлення львів’ян від турбот.

Пакет включає в себе:

  • розбір корпусу ліжка перед переїздом та збір у новому помешканні;
  • якісне пакування всіх частин ліжка згідно техніки безпеки у матеріали, що надає компанія;
  • спуск та підняття матрацу, шухляд, каркасу та інших частин на потрібний поверх (до 6-го включно, далі – за доплатою);
  • перевезення спеціалізованим вантажним автомобілем з використанням ременів фіксації у кузові.

Професіоналізм та досвід робітників компанії – запорука швидкого переїзду та спокійного сну клієнтів!

Джерело: http://www.urapereyizd.com.ua/ua/porady-po-pereizdu/perevezennia-lizhka-osnovni-pravyla-2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *