Дизайн будинку

В основі дизайн-проекту будинку, завжди закладені принципи практичності, функціональності, зручності і послідовності стилю.

Виконуємо повний спектр проектування і будівництва будинків "під ключ"

  • Архітектурне проектування екстер'єру
  • Розробка дизайну інтер'єру
  • Будівництво будинку
Дизайн інтер'єру будинків, дещо відрізняється від інтер'єрів квартир, в першу чергу це стосується планувальних рішень, організації і зонування простору. Проектно-будівельні роботи вимагає досвіду і майстерності дизайнера, адже все в будинку повинно бути зручним і функціональним. Тому, дизайн будинку необхідно довірити професіоналам з досвідом роботи. Крім функціональних рішень в інтер'єрі будинку, так само варто приділити особливу увагу оформленню самого інтер'єру, правильний вибір оздоблювальних матеріалів, меблів та декору, перетворять звичайні кімнати в твори мистецтва.

Будинок в стилі Райта

Заміський будинок під Києвом в стилі Райта.


ПЕРЕЙТИ ДО ПРОЕКТУ


Фотогалерея проектів елітних заміських будинків покаже, як можна красиво оформити внутрішній інтер'єр будинку. Фото в галереї, допоможуть вам позначити для себе майбутній стиль у вашому домі. Будь то класика або модерн, красиві дизайни в елітних будинках просто зобов'язані бути бездоганними. Переглядаючи фотогалерею проектів дизайну інтер'єрів будинків, ви зможете побачити неповторний стиль дизайнера, який посвітив свою творчість проекту.
Великий елітний будинок з каміном в класичному стилі в Києві. Багато проектів дизайну інтер'єрів будинків, припускають розміщення каміна у вітальні, камін стає основним акцентом в інтер'єрі будинку. подивіться приклад на фото красивою кімнати в приватному заміському будинку.
Проектно-будівельні роботи фото
Дизайн двоповерхових котеджів. На фото показаний приклад дизайн проекту будинку в сучасному стилі. Велика вітальня поєднала в собі кілька функцій, в ній розташований великий обідній стіл, дизайн інтер'єру так само включає в себе зону домашнього кінотеатру, і зону відпочинку біля каміна. Проектно-будівельні роботи в Києві, з використанням елітних оздоблювальних матеріалів, перетворює звичайні кімнати в модні і стильні інтер'єри. Можна подивитися галерею з фото, і вибрати найбільш близький вам варіант дизайну в приватних будинках. Проекти інтер'єрів будинків з дизайном від професійних дизайнерів студії DIZajio. Двоповерховий будинок, дизайн якого ви бачите на фото, виконаний нашою командою дизайнерів, інтер'єр в проекті розроблений в стилі мінімалізм, з прямими лініями і білими стінами.
В інтер'єрі двоповерхових котеджів стилю мінімалізм, багато вільного і великого простору. Безліч дизайнів в різних стилях, дивіться самі нашу галерею дизайнів будинків!

Дизайн інтер'єру будинку

Дизайн інтер'єру будинків, дещо відрізняється від інтер'єрів квартир, в першу чергу це стосується планувальних рішень, організації та зонування простору. Дизайн будинків вимагає досвіду і майстерності дизайнера, адже все в будинку повинно бути зручним і функціональним. Тому, дизайн будинку необхідно довірити професіоналам з досвідом роботи. Крім функціональних рішень в інтер'єрі будинку, так само варто приділити особливу увагу оформленню самого інтер'єру, правильний вибір оздоблювальних матеріалів, меблів та декору, перетворять звичайні кімнати у твори мистецтва. І навіть не важливо в якому стилі буде розроблений дизайн-проект, в класичному або сучасному, головне створити гармонію в дизайні будинку, інтер'єр повинен бути затишним і функціональним!

Дизайни приватних будинків, вимагають детальної технічного опрацювання інтер'єру, адже будинок повинен бути не просто красивим, а і функціональним, зручним і комфортним. Проект дизайну інтер'єру двоповерхового заміського котеджу, ще до початку будівництва, допоможе продумати функціональні зони в будинку. Фотогалерея проектів елітних заміських будинків покаже, як можна красиво оформити внутрішній інтер'єр будинку. Фото в галереї, допоможуть вам позначити для себе майбутній стиль у вашому домі. Будь то класика або модерн, красиві дизайни в елітних будинках просто зобов'язані бути бездоганними. Переглядаючи фотогалерею проектів дизайну інтер'єрів будинків, ви зможете побачити неповторний стиль дизайнера, який посвітив свою творчість проекту.

Великий елітний будинок з каміном в класичному стилі в Києві. Багато проектів дизайну інтер'єрів будинків, припускають розміщення каміна у вітальні, камін стає основним акцентом в інтер'єрі будинку. подивіться приклад на фото красивої кімнати в приватному заміському будинку.

Дизайн двоповерхових котеджів. На фото показаний приклад дизайн проекту будинку в сучасному стилі. Велика вітальня поєднала в собі кілька функцій, в ній розташований великий обідній стіл, дизайн інтер'єру так само включає в себе зону домашнього кінотеатру, і зону відпочинку біля каміна. Дизайн будинків у Києві, з використанням елітних оздоблювальних матеріалів, перетворює звичайні кімнати в модні і стильні інтер'єри. Можна подивитися галерею з фото, і вибрати найбільш близький вам варіант дизайну в приватних будинках. Проекти інтер'єрів будинків з дизайном від професійних дизайнерів студії ДИЗажио. Двоповерховий будинок, дизайн якого ви бачите на фото, виконаний нашою командою дизайнерів, інтер'єр у проекті розроблений в стилі мінімалізм, з прямими лініями і білими стінами. В інтер'єрі двоповерхових котеджів стилю мінімалізм, багато вільного і великого простору. Безліч дизайнів в різних стилях, дивіться самі нашу галерею дизайнів будинків!